• listopad 11 2017

Ostatnie spotkania juniorów w rundzie jesiennej...

Dzisiaj o godz. 14:00 na miejskim stadionie w Żninie seniorzy Pałuczanki zmierzą się z Kujawami Markowice. Zespół gości zajmuje obecnie szóstą pozycję w tabeli z dorobkiem 15 punktów i wyprzedza naszą drużynę, która plasuje się na dziewiątej pozycji o 2 punkty. Aby myśleć o zajęciu bezpiecznego miejsca w środku tabeli na koniec rundy, trzy punkty muszą pozostać w Żninie. Mimo aury zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Potwierdziły się informacje jakoby zespół Czarnych Wierchosławice miał wycofać się z rozgrywek. Powodem takiej decyzji jest sytuacja kadrowa drużyny.

Zarówno junior starszy jak i junior młodszy rozegrają w ten weekend swoje ostatnie mecze w mijającej rundzie. Pierwsi z nich wybierają się w Poniedziałek do Łabiszyna, aby zmierzyć się z tamtejszą Notecią. Jeżeli podopieczni Rafała Wituckiego chcą zając ostatecznie trzecią pozycję w tabeli muszą z łabiszyna przywieżć 3 punkty. Mecz rozpocznie się o godz. 14:30.

Również zawodnicy juniora młodszego muszą zainkasować 3 punkty w Szubinie jeśli myślą o zajęciu trzeciej lokaty na koniec rundy. Łatwo nie będzie, ponieważ przeciwnik zgromadził taką samą ilość punktów co podopieczni Łukasza Cieśli. Spotkanie Szubinianka-Pałuczanka rozpocznie się w niedzielę o godz. 11:00.

Trampkarze zakończyli swój udział w rozgrywkach tydzień temu. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 4 miejsce w tabeli tracąc do lidera 13 punktów.