• listopad 08 2017

"Czarny weekend" za naszymi drużynami...

Fatalną porażką zakończyła się wyprawa seniorów na mecz wyjazdowy z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie. Pałuczanka musiała uznać zdecydowaną wyższość przeciwnika, przedostatniej drużyny w tabeli przegrywając, aż 9:2! Honorowe trafienia dla MKS'u zaliczyli Damian Piórkowski oraz Piotr Cieślak. Po tej porażce spadliśmy na 9 pozycję w tabeli.

Junior starszy mierzył się na własnym stadionie z liderem rozgrywek Unią Gniewkowo. Aby liczyć się w walce o pierwszą pozycję należało to spotkanie wygrać, niestety przyjezdni okazali się lepsi i wygrali 2:1 pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji przez naszą drużynę. Jeśli podopieczni Rafała Wituckiego myślą o 3 pozycji muszą wygrać ostatnie spotkanie.

Również junior młodszy nie zdobył żadnego punktu w ostatnim meczu. Lepsza okazała się drużyna Pogoni z Mogilna, która zwyciężyła 4:2 na boisku w Zninie i wywiozła cenne 3 punkty. Podobnie jak junior starszy, aby zająć trzecią pozycję w tabeli podopieczni Łukasza Cieśli muszą w ostatnim spotkaniu zdobyć komplet punktów.

Trampkarze rozgrywali ostatnią kolejkę, która zadecydować miała o końcowej pozycji w tabeli. Stawką była ostatnia lokata na podium. Ostatecznie "pudło" wywalczyli zawodnicy Czarnych Nakło, którzy pokonali nasz zespół 8:3 co spowodowało, iż w końcowej tabeli Pałuczanka uplasowała się na 4 pozycji.