• listopad 03 2017

W sobotę oraz niedzielę czekają nas kolejne piłkarskie emocje...

Seniorzy wybierają się w niedzielę do Jezior Wielkich na spotkanie z Kujawskim Pograniczem. Najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Pałuczanka z kolei plasuje się na 6 pozycji z 13 punktami. Po ostatniej porażce nasza drużyna ma już tylko 2 punkty przewagi nad trzynastym Zootechnikiem Kołudą Wielką. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00. Jak informuje serwis Zagłębia Piechcin prawdopodobnie z rozgrywek wycofał się zespół Czarnych Wierzchosławice.

Sprostowanie: Czarni Wierzchosławice zaprzeczają temu, aby zespół został wycofany z rozgrywek jednak podtrzymuje, że mecz z Zagłębiem Piechcin został oddany walkowerem. To już 2 walkower zespołu Carnych w tym sezonie.

Junior starszy na własnym boisku podejmie w sobotę Unię Gniewkowo - lidera rozgrywek. Aby myśleć o 1 pozycji nasza drużyna musi to spotkanie wygrać w przeciwnym wypadku pozostanie walka o 2 pozycję ze wzlędu na to iż do końca rundy pozostały zaledwie 2 kolejki. Zespół Unii wygrał ostatnio swoje spotkanie 5:1 z Golden Goal Bydgoszcz a nasza drużyna okazała się gorsza od Gopła Kruszwica ulegając 2:4. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00 na stadionie w Żninie.

Również podopieczni Łukasza Cieśli mają szansę na zajęcie 1 miejsca w tabeli. W sobotę na własnym boisku Pałuczanka zmierzy się z Pogonią Mogilno i podobnie jak w przypadku juniora starszego potrzebne są 3 punkty. Ostatnie spotkanie przyjezdni niespodziewanie wygrali z liderem rozgrywek Gopłem Kruszwica 3:2. Nasz zespół uległ za to w Inowrocławiu Błękitnym 0:3. Szykuje się zatem ciekawe spotkanie, które rozpocznie się o godz. 10:00.

Trampkarze rozegraja w niedzielę ostatnie oficjalne spotkanie w tym roku. Przeciwnikiem podopiecznych Adama Dutkiewicza będzie sąsiadujący w tabeli zespół Czarnych Nakło. Będzie to spotkanie, które zadecyduje o tym czy Pałuczanka utrzyma swoją 3 pozycję w tabeli, ponieważ nasz najbliższy rywal posiada tyle samo punktów co MKS. W ostatnich swoich meczach zespół ze Żnina pewnie pokonał Wisełkę Solec Kujawski 9:0 z koleich Czarni Nakło musieli uznać wyższość Polonii Bydgoszcz ulegając 0:2. Mecz rozpocznie się o godz. 10:00.